+380 (99) 771-43-37





SKMEI 1859 чоловічий наручний годинник на браслеті сріблястий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1859
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
SKMEI 1859 — стильна класика, яка доречна в будь-яких умовах і підходить до будь-якого образу. Цей годинник не дасть вам змогу запізнитися на ділову зустріч. Сталевий браслет із розкладною застібкою ніколи не розстібнеться повністю, що зводить ймовірність втрати аксесуара до мінімуму. З головних переваг можна зазначити: дисплей зі світлодіодною підсвіткою, календар, секундомір, таймер. Крім цього, годинник дає змогу задати час у 2 часових поясах. Завдяки ступеню водонепроникності 5 АТМ, їх не доведеться знімати під час миття рук або машини.

Особливості наручних годинників SKMEI 1859
Матеріали
Надійний корпус з ABS-пластику захищає механізм годинника від пошкоджень у разі падіння або удару. З тильного боку його закриває кришка з неіржавкої сталі — міцного та гіпоалергенного матеріалу, який не магнітиться до інших металевих предметів або магнітів, не окиснюється з часом, не змінює свої властивості та структуру поверхні роками, , а також слугує надійним захистом для внутрішньої «начинки» від механічних пошкоджень. Матеріал, що захищає циферблат, не помутніє й не потемніє навіть після кількох років використання. У разі акуратного поводження годинник слугуватиме вам довгі роки.
Водонепроникність
У годинника герметичний корпус із класом водонепроникності 5ATM. Їх не доведеться знімати під час миття рук і можна не боятися, що на них потраплять краплі дощу. Герметичний корпус годинника добре переносить підвищену вологість.
Браслет
SKMEI 1859 фіксуються на зап'ястку за допомогою практичного та довговічного браслета зі сталі, міцної та зносостійкої. Класичний розкладний замок надійно фіксується й не допускає випадкового розстібання.
Підсвітка
Яскрава LED-підсвітка дає змогу дізнатися про час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку й елементи екрана загоряться приємним зеленим світлом.

Комплект постачання:
-
Годинник
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
- Ціна: 459 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1859 silver
459 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний



