+380 (99) 771-43-37





Годинник чоловічий Skmei 1779 сріблястий з чорним циферблатом на сталевому браслеті
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1779
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація
Годинник Skmei 1779 нейтрального сріблястого кольору — підійде абсолютно до будь-якого стилю одягу. Класичний аксесуар у металевому корпусі поєднує в собі також і сучасні технології.
Міцний корпус
Кварцовий механізм міститься під захистом міцного корпусу із цинкового сплаву. Цей матеріал вирізняється високою зносостійкістю. За акуратного використання ця модель збереже показний зовнішній вигляд навіть після довгої експлуатації.

Ударостійке скло
У годиннику встановлене прозоре мінеральне скло, яке успішно протистоїть появі подряпин і не мутніє згодом.
Матеріал ремінця
У годинника практичний і довговічний ремінець зі сталі. Він щільно облягає зап'ястя й забезпечує надійну фіксацію годинника. Застібка-метелик із фіксатором надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Задня кришка циферблата з неіржавкої сталі надійно захищає механізм. Клас водазахисту 3 АТМ
Підсвітка
Світлонакопичувальна підсвітка допоможе вам дізнатися час навіть у непроглядній темряві.

Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 14 мм |
| Діаметр | 46 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування стрілок |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1779 silver/black SP
599 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




