+380 (99) 771-43-37





SKMEI 1476 годинник чоловічий зелений/білий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний годинник Skmei 1476
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація
Для виготовлення наручних годинників SKMEI 1476 використовуються сучасні та якісні матеріали. Це забезпечує довговічність і надійність аксесуара, а великий контрастний РК-дисплей зі склом із композитних матеріалів зручний у використанні.

Сучасні матеріали корпусу
Корпус годинника виготовлений із полікарбонату. Завдяки властивостям цього матеріалу аксесуар успішно протистоїть появі подряпин і тріщин у процесі тривалої експлуатації.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Клас водозахисту 5 АТМ
Якісний матеріал браслета
Браслет, виготовлений із гіпоалергенного німецького поліуретану, забезпечує комфортне носіння та надійну фіксацію годинника на зап'ястку. Задня кришка з неіржавкої сталі чудово захищає механізм, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.

Надійність кріплення
Класичний замок із металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.

Підсвітка
Світлодіодна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Сучасний дизайн
Годинник SKMEI 1476 розроблений спеціально для людей, які віддають перевагу активному способу життя. Стильний, сучасний і лаконічний дизайн вигідно виділяють цю модель серед багатьох інших. Завдяки обтятій формі вони дуже зручно сидять на зап'ястку.
Основні функції
-
Секундомір
-
Відтворення дати
-
Відтворення місяця
-
Будильник
-
Підсвітка
-
Таймер
-
Другий світовий час
-
12/24 годинний пояс
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Ширина ремінця | 26 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Термометр |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1476 army green SP
380 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


