




Skmei 1434 зелений із білим циферблатом чоловічий спортивний годинник
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1434
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Чоловічий годинник Skmei 1434 зручно сидить на руці, надають впевненості та мужності. Цей годинник чудово підійде під вуличний, спортивний і класичний стиль одягу. Якісні матеріали й оптимальний набір функцій гарантують зручність використання й тривалу експлуатацію.
Корпус:
Корпус моделі SKMEI 1434 виготовлений із міцного пластику. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу, навіть за найактивнішого використання.
Ремінець:
Браслет виготовлений із каучуку та надійно зручно сидить на зап'ястку. Застібка зроблена з неіржавкого металу, що сприяє тривалому використанню.
Функції:
Додаткові функції являють собою невіддільний атрибут сучасного годинника. Ця модель містить секундомір, таймер, другий світовий час, будильник, підсвітку, 12/24 годинний пояс і водостійкість.
Підсвітка:
Світлодіодна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний колір ненадовго освітить елементи циферблата.

Водозахист:
Спеціальні матеріали та неіржавка сталь, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи та пилу. Клас водозахисту 5 АТМ.
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 63 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
- Ціна: 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1434 green/white
380 ₴
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


