+380 (99) 771-43-37





Годинник чоловічий наручний SKMEI 1852 золоті
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei Skmei 1852
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Наручний годинник SKMEI 1852 уособлення впевненості та сильного характеру свого власника. Це нове втілення стильної класики, яка виглядає доречно в будь-яких умовах і підходить до будь-якого образу. Мінімалістичне оформлення циферблата гармонійно переплітається зі сталевим браслетом. Ремінець обладнаний розкладною застібкою, яка ніколи не розстібнеться повністю, що зводить ймовірність втрати аксесуара до мінімуму. Годинник без побоювання можна носити в негоду: у них вологозахищений корпус. Крім часу, на циферблат можна вивести поточну дату й активувати секундомір.
Особливості наручних годинників SKMEI 1852
Матеріали
Корпус із цинкового сплаву підвищує ударостійкість аксесуара, а також надійно захищає механізм від пошкоджень у разі удару або падіння. З тильного боку його закриває кришка з неіржавкої сталі — міцного та гіпоалергенного матеріалу, який не магнітиться до інших металевих предметів або магнітів, не окиснюється з часом, не змінює свої властивості та структуру поверхні роками, , а також слугує надійним захистом для внутрішньої «начинки» від механічних пошкоджень. За акуратного використання цей годинник збереже показний зовнішній вигляд навіть після тривалої експлуатації. Матеріал, що захищає циферблат, не пом'якшує й не потемніє навіть після кількох років використання. У разі акуратного поводження годинник слугуватиме вам довгі роки.
Водонепроникність
Годинник оцінять гідно люди, які ведуть активний спосіб життя. У них герметичний корпус із класом водонепроникності 3ATM. Їх не доведеться знімати під час миття рук і можна не боятися, що на них потраплять краплі дощу.
Ремінець
SKMEI 1852 фіксуються на зап'ястку за допомогою практичного та довговічного ремінця з неіржавкої сталі, міцної та зносостійкої. Класичний розкладний замок надійно фіксується й не допускає випадкового розстібання.
Підсвітка
Яскрава LED-підсвітка дає змогу дізнатися про час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку й елементи екрана загоряться яскравим світлом.

Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 113 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1852 gold
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






