+380 (99) 771-43-37





SKMEI 1864 чоловічий наручний годинник на сталевому браслеті чорний/чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei Skmei 1864
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Наручний годинник SKMEI 1864 Steel виготовлений у лаконічному дизайні з максимально витонченістю, яка можлива в чоловічому образі. Вони легко впишуться в строгий або повсякденний образ і стануть невіддільним атрибутом будь-якої діяльності. Круглий цинковий корпус закриває міцне скло, всередині нього прихований високоточний кварцовий механізм. На чорний циферблат виводяться контрастні цифри, що показують час, число, день тижня та інші корисні функції. Щоб ви могли дізнатися час у темряві, треба натиснути на кнопку. Після чого увімкнеться яскрава підсвітка. У цій моделі також передбачені додаткові функції: секундомір, таймер і будильник.

Особливості наручних годинників SKMEI 1864
Матеріали
Корпус із цинкового сплаву підвищує ударостійкість аксесуара, а також надійно захищає механізм від пошкоджень у разі удару або падіння. За акуратного використання цей годинник збереже показний зовнішній вигляд навіть після тривалої експлуатації. Матеріал, що захищає циферблат, не пом'якшує й не потемніє навіть після кількох років використання. У разі акуратного поводження годинник слугуватиме вам довгі роки.
Водонепроникність
Годинник оцінять гідно люди, які ведуть активний спосіб життя. У них герметичний корпус із класом водонепроникності 3ATM. Їх не доведеться знімати під час миття рук і можна не боятися, що на них потраплять краплі дощу.
Ремінець
SKMEI 1864 фіксуються на зап'ястку за допомогою практичного та довговічного ремінця з неіржавкої сталі, міцної та зносостійкої. Класичний розкладний замок надійно фіксується й не допускає випадкового розстібання.

Підсвітка
Яскрава LED-підсвітка дає змогу дізнатися про час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку й елементи екрана загоряться яскравим світлом.
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 127 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
- Ціна: 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1864 black\black S
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





