+380 (99) 771-43-37





Годинник чоловічий наручний SKMEI 1879 Чорний/Білий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei Skmei 1879
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Прості та функціональні годинники SKMEI 1879 підійдуть як активному парню, так і діловому чоловікові. Великий пластиковий корпус має досить акуратний вигляд на руці. Цифровий циферблат можна підсвічувати в темряві натисканням на кнопку. Ремінець із неіржавкої сталі застібається на зап'ястку класичною розкладною застібкою. Годинник захищений від впливу води за стандартом 5 АТМ. Ця модель показує не тільки час, на дисплей можна вивести інші параметри: час будильника, поточну дату та день тижня, а також секундомір.

Особливості наручних годинників SKMEI 1879
Матеріали
Надійний корпус з ABS-пластику захищає механізм годинника від пошкоджень у разі падіння або удару. Матеріал, що захищає циферблат, не пом'якшує й не потемніє навіть після кількох років використання. У разі акуратного поводження годинник слугуватиме вам довгі роки.
Водонепроникність
У годинника герметичний корпус із класом водонепроникності 5ATM. Їх не доведеться знімати під час миття рук і можна не боятися, що на них потраплять краплі дощу. Герметичний корпус годинника добре переносить підвищену вологість.
Ремінець
SKMEI 1879 фіксуються на зап'ястку за допомогою практичного та довговічного ремінця з неіржавкої сталі, міцної та зносостійкої. Класичний розкладний замок надійно фіксується й не допускає випадкового розстібання.

Підсвітка
LED-підсвітка дає змогу дізнатися про час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку й елементи екрана загоряться приємним світлом.

Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1879 black/white SP
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







