+380 (99) 771-43-37





Skmei 2003 чоловічий спортивний годинник чорний/чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 2003
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Годинник SKMEI 2003 — сучасний і стильний аксесуар, виготовлений із якісних і надійних матеріалів. Обтічний корпус прекрасно лягає на будь-яке зап'ясток, а великий циферблат зручний навіть людям із поганим зором.

Особливості годинника SKMEI 2003
Електронний механізм
Електронний механізм гарантує точність ходу годинника.
Матеріал корпусу
Корпус моделі виготовлений із високоміцного матеріалу, завдяки чому годинник SKMEI 2003 успішно протистоїть зношуванню в процесі тривалої експлуатації. Механізм годинника захищений задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений із міцного поліуретану та забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ястку. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годинника.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвітка
Яскрава електролюмінесцентна підсвітка допоможе власнику дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку та приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.
Основні функції
Годинник SKMEI 2003 має всі необхідні функції:
-
Секундомір
-
Відтворення дати та дня тижня
-
Підсвітка
-
Будильник
-
Режим 12/24 год
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2003 black\black
399 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









