+380 (99) 771-43-37





Skmei 1988 чоловічий спортивний годинник темно-зелений
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1988
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Skmei 1988
Годинник SKMEI 1988 виготовлений у стилі 90х. Зовнішній вигляд і функціонал аксесуара дуже схожі на моделі перших електронних годинників, які були такі популярні кілька десятків років тому. Якщо Ви цінитель ретростилю, тоді SKMEI 1988 саме те, що Вам потрібно.

Японський кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника.
Надійні матеріали
Корпус моделі SKMEI 1988 виготовлений із полікарбонату. Завдяки своїм властивостям цей матеріал не схильний до зношування в процесі тривалої експлуатації.

Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Задня кришка циферблата з неіржавкої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI
Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Основні функції
Годинник SKMEI 1988 має всі необхідні функції:
-
Секундомір
-
Відтворення дати та дня тижня
-
Підсвітка
Таймер -
Будильник
-
Режим 12/24 год
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 г |
| Висота | 13.8 мм |
| Довжина | 51.2 мм |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 45.4 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1988 dark green
425 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний



