+380 (99) 771-43-37





Skmei 1338 world сріблястий чоловічий годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1338
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Skmei 1338
Спортивний годинник SKMEI 1338 — це брутальна та стильна модель годинника для справжніх чоловіків. Корпус і ремінець виготовлені з якісних матеріалів, які роблять аксесуар довговічним і надійним. Вони мають чудовий вигляд навіть на тонкому чоловічому зап'ястку та прекрасно підходять як до спортивного костюма, так і зручного повсякденного одягу.
Особливості годинника SKMEI 1338
Електронний механізм
Електронний механізм годинника гарантує точність перебігу годинника впродовж усього періоду експлуатації.
Матеріал корпусу
Корпус SKMEI 1338, виготовлений із пластику, підвищує ударостійкість аксесуара та надійно захищає механізм від механічних пошкоджень.
Ударостійкий екран
Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин і відколів.
Водонепроникність
Матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати холодний душ, мити руки або спокійно плавати, не замислюючись про збереження годинника.
Якість матеріалів браслета
Браслет годинника виготовлений зі сплавів металу. Він захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара. Ковзазна застібка зі зручною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвітка
EL-підсвітка дає змогу дізнатися про час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Основні функції
Годинник SKMEI 1338 має всі необхідні функції:
-
Секундомір
-
Таймер
-
Відтворення дати
-
Будильник
-
Підсвітка
-
Режим 12/24 год
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Ні |
| Антиблікове покриття скла | Ні |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Секундна стрілка | Відсутній |
| Скелетон | Ні |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Хронограф | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 10 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Ширина ремінця | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
- Ціна: 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1338 silver SP
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний








