+380 (99) 771-43-37





Skmei 2041 diamonds жіночий чорний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 2041
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація

Елегантність, жіночність, лаконічність дизайну та справжня розкіш — всі ці якості втілили дизайнери в моделі нових жіночих годинників SKMEI 2041. По-справжньому стильна новинка обіцяє стати хітом завдяки своїй стриманості у виконанні й точних штрихах у деталях. Володарка нового жіночого хронометра від SKMEI явно непересічна особистість і знає штовх у моді та стилі — а витончений аксесуар, виготовлений в аристократичному чорному кольорі, доповнює її бездоганний образ.

Чорна окантовка сталевого корпусу та стильне оформлення циферблата створюють відчуття розкішної речі, яку доречно надіти на будь-який захід. Приємний на дотик ремінець чорного кольору, ніжно, але надійно зафіксує годинник на вашому зап'ястку.
Надійний кварцовий механізм від японського виробника Miyota дасть змогу вам контролювати час у будь-якій ситуації, адже він захищений міцним мінеральним склом і не боїться потрапляння вологи завдяки водостійкості в 3 АТМ. З новинкою SKMEI 2041 ви, як ніхто інший, знаєте, що «точність — ввічливість королів!».
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність Базова
Стекло Мінеральна
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Чорний
Розміри корпусу (ВхШ), мм 33х10
РЕМЕШОК
Матеріал ремінця Екошкіра
Колір Чорний
Застежка Класична
ГАБАРИТЫ
Діаметр 33 мм
Товщина 10 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія
6 місяців

Комплект постачання:
-
Годинник
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Кількість каменів | 20 шт. |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Ні |
| Антиблікове покриття скла | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: Skmei 2041 black
399 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


