+380 (99) 771-43-37





Skmei 2070 чорні з прозорим корпусом спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний годинник Skmei 2070
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація

Спортивний хронометр Skmei 2070 припаде до смаку тим, хто завжди звик бути в центрі подій! Ранкова пробіжка, похід, екстремальні види спорту — у будь-якій, навіть найскладнішій ситуації, Skmei гарантує надійність і точність. До спортивних моделей наручних годинників завжди висуваються підвищені вимоги. Будьте впевнені в якості Skmei, незмінному навіть в екстремальних ситуаціях! Зручні та практичні, вони водонепроникні, забезпечені зручним каучуковим ремінцем і секундоміром для максимально точного визначення часу. Корпус Skmei 2070 виготовлений з пластику, стійким до ударного впливу та зручно розміщується на зап'ястку. Завдяки великому дисплею і яскравій зеленій світлодіодної підсвітці визначити поточний час легко та просто! Стильний хронометр Skmei 2070 працює від стандартного змінного елемента живлення, який легко придбати в будь-якому магазині. Цей годинник — ідеальний вибір для тих, хто не мислить свого життя без активності та постійного руху!
Особливості годинника SKMEI 2070
Підсвітка
Світлодіодна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Матеріали браслета
Браслет, виготовлений із гіпоалергенного каучуку, забезпечує комфортне носіння на зап'ястку. Завдяки широкому діапазону регулювання, годинник SKMEI 2070 підійдуть будь-якому чоловіку.
Водонепроникність
Конструкція та матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Клас водозахисту 5АТМ

Надійна фіксація
Класичний замок із металевою застібкою Tang Buckle надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.

Сучасний дизайн
Годинник SKMEI 2070 розроблений спеціально для людей, які ведуть спортивний спосіб життя. Задня кришка з неіржавкої сталі чудово захищає механізм, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
ФУНКЦИИ ЧАСОВ
Функції
Секундомір, будильник, таймер, підсвітка, дата, день тижня, місяць
КОРПУС
Форма корпусу: круглий
Матеріал корпусу: пластикове
Водонепроникність: 5 атм
Скло: пластикове
Колір корпусу: золотистий
Розміри корпусу: (ВхШ) мм 50х17
РЕМЕШОК
Матеріал ремінця: каучуковий
Колір: чорний
Застібка: класична
ГАРАНТІЯ
Гарантія: 6 місяців
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 329 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2070black/white-black
329 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




