+380 (99) 771-43-37




Skmei 9293 чоловічий годинник чорний із чорним циферблатом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 9293
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Чорний корпус і ремінець со стали — обов'язковий атрибут класичних чоловічих хронометрів. SKMEI 9293 використовують як механізм кварцовий японський Miyota, що вирізняється високою точністю ходу й економністю споживання електроенергії. Все, що необхідно — змінити стандартну батарейку SR626SW через задню панель корпусу. Регулювання довжини браслета теж надзвичайно просте: потрібно зняти необхідну кількість ланок.
Особливості годинника SKMEI 9293
Японська якість
Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність ходу годинника.
Матеріал корпусу
Корпус SKMEI 9293 виготовлений із металу, він захищає годинник від механічних пошкоджень у процесі довгого носіння.
Водонепроникність
Матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Механізм захищений задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.Клас водозахисту 3 АТМ
Якість матеріалів браслета
Браслет годинника виготовлений зі сплаву металу. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годинника.
Міцний екран
Циферблат захищений міцним мінеральним склом.
Надійна фіксація
Розкладний замок зі зручною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від його випадкового розстібання.
Характеристики:
-
Стиль годинника: класика
-
Механізм годинника: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Виробник: SKMEI
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Показ дати: є (день тижня має два значення китайською та англійською мовою)
-
Будильник: немає
-
Секундомір: немає
-
Максимальна довжина браслета: 21 см
-
Діаметр корпусу: 41 мм
-
Висота циферблата: 13 мм
-
Ширина ремінця: 19 мм
-
Тип батарейки: SR626SW
-
Стать: чоловіча
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 122 г |
| Висота | 13 мм |
| Діаметр | 41 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9293 black black
699 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний



