+380 (99) 771-43-37




Skmei 9156 avalon чорні із золотом чоловічий класичний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 9156 Avalon
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Чудовий класичний чоловічий годинник SKMEI 9156, що має кілька спортивних функцій. Вони не тільки матимуть чудовий вигляд з будь-яким стилем одягу, але також і допоможуть Вам під час тренування. У годиннику є секундомір із розширеними можливостями вимірювання. Окремий мініциферблат для кожної функції дасть Вам змогу засікати різні проміжки часу під час тренування.
Особливості годинника SKMEI 9156
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника, а надійна батарейка забезпечить довгу роботу без заміни.
Матеріал корпусу
Корпус SKMEI 9156 виготовлений з сталі, він захищає годинник від механічних пошкоджень у процесі тривалого носіння. Завдяки цинковому покриттю підвищується зносостійкість і довговічність аксесуара. На задню кришку механізму нанесене фірмове гравіювання, вона є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Міцний екран
Загартоване скло Hardlex успішно протистоїть подряпинам і механічним пошкодженням.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годинника. Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи.
Якість матеріалів браслета
Браслет з екошкіри дуже м'який і приємний на дотик. Він щільно облягає зап'ястя й забезпечує надійну фіксацію годинника. Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку. А подвійний тренчик оберігає від випадкового розстібання.
Основні функції
Годинник SKMEI 9156 має всі необхідні функції:
-
Відтворення дати
-
Секундомір
-
Замір 1/10 секунди
-
Минутний замір
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 87 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9156 black/gold
699 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




