




Skmei 1845 чоловічий зелений наручний годинник
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1845
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Skmei 1845 мають елегантний вигляд на руці, надають своєму власнику впевненості та вишуканості. Чудово підходять для щоденного використання, під спортивний, вуличний або офісний стиль одягу.

Корпус:
Міцний пластик, з якого виготовлений корпус має масивний вигляд та не додає зайвої ваги. Завдяки круглій формі годинник має акуратний та стильний вигляд.

Ремінець:
Ремінець зроблений із каучуку, завдяки чому приємний до тіла під час використання. Фіксується металевою неіржавкою застібкою. Регулюється під ваше зап'ястя.
Функції:
Крім гарного зовнішнього вигляду, годинник обладнаний додатковими функціями, як-от будильник, секундомір, таймер, підсвітка, другий час, 12/24 годинний пояс і водостійкість.
Підсвітка:
Завдяки яскравій електролюмінесцентній підсвітці навіть за поганого освітлення і вночі, ми можемо користуватися годинами та використовувати всі вбудовані функції.

Водостійкість:
Великим плюсом цього годинника є водостійкість 5 ATMможна не турбуватися про вологу, а навіть спокійно занурюватися під воду до 3 метрів.
Комплект постачання:
Годинник
Інструкція (Англійська мова)
Визитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Відсутній |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1845 green
399 ₴
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


