




Skmei 1265 червоні наручний годинник у формі браслета
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1265
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Стильний та модний годинник. Мінімалістичний дизайн ідеально підійде спортсменам і шанувальникам активного відпочинку. Завдяки сучасним матеріалам розробникам вдалося зробити їх дуже легкими. Ви практично не відчуєте їх на зап'ястку.
Корпус:
Корпус, що відокремлюється від ремінця, зроблений із металу, а мінеральне скло екрана успішно протистоїть появі підряпин і тріщин. Спеціальна анатомічна форма корпусу забезпечує зручну фіксацію на зап'ястку.
Ремінець:
Тонкий ремінь із гнучкого каучуку акуратний дуже практичний і простий. Регулюється металевою застібкою з неіржавкого металу
Підсвітка:
Керування відбувається за допомогою однієї кнопки. Підсвітка дає змогу дізнатися час і вдень і вночі, досить натиснути на кнопку та світлодіоди запилюють яскравим і приємним світлом.
Водостійкість:
Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Клас водозахисту 3ATM
Комплект постачання:
Годинник
Інструкція (Англійська мова)
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 335 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1265 red SP
335 ₴
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


