+380 (99) 771-43-37





Skmei 1992 чоловічий спортивний годинник чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний годинник Skmei 1992
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація

Спортивний хронометр Skmei 1992 припаде до смаку тим, хто завжди звик бути в центрі подій! Ранкова пробіжка, похід, екстремальні види спорту — у будь-якій, навіть найскладнішій ситуації, Skmei гарантує надійність і точність. До спортивних моделей наручних годинників завжди висуваються підвищені вимоги. Будьте впевнені в якості Skmei, незмінному навіть в екстремальних ситуаціях! Зручні та практичні, вони водонепроникні, забезпечені зручним пластиковим ремінцем і секундоміром для максимально точного визначення часу. Корпус Skmei 1992 виготовлений з пластику, стійким до ударного впливу та зручно розміщується на зап'ястку. Завдяки великому дисплею і яскравій зеленій світлодіодної підсвітці визначити поточний час легко та просто! Навіть під час занурення на глибину, Skmei 1992 працює бездоганно та гарантує незмінну точність. Стильний хронометр Skmei 1992 працює від стандартного змінного елемента живлення, який легко придбати в будь-якому магазині. Цей годинник — ідеальний вибір для тих, хто не мислить свого життя без активності та постійного руху!
Особливості годинника SKMEI 1992
Підсвітка
Світлодіодна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Матеріали браслета
Браслет, виготовлений із гіпоалергенного пластику, забезпечує комфортне носіння на зап'ястку. Завдяки широкому діапазону регулювання, годинник SKMEI 1992 підійдуть будь-якому чоловіку.

Водонепроникність
Конструкція та матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Клас водозахисту 5АТМ

Надійна фіксація
Класичний замок із металевою застібкою Tang Buckle надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.

Сучасний дизайн
Годинник SKMEI 1992 розроблений спеціально для людей, які ведуть спортивний спосіб життя. Задня кришка з неіржавкої сталі чудово захищає механізм, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.

ФУНКЦИИ ЧАСОВ
Функції
Секундомір, будильник, таймер, підсвітка, дата, день тижня, місяць
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Поликарбонат
Водонепроникність 5 атм
Стекло Поликарбонатное
Колір корпусу Чорний
Розміри корпусу (ВхШ), мм 16х50
РЕМЕШОК
Матеріал ремінця Каучуковий
Колір чорний
Застежка Класична
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 409 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1992 black black SP
409 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







