+380 (99) 771-43-37





Skmei 1356 compass зелений чоловічий спортивний годинник із компасом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1356
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Skmei 1356 compass надійний і водонепроникний годинник із багатим функціоналом, незамінний для туристів, мандрівників і просто активних людей. Вони не тільки показують час, дату та день тижня, а й обладнані таймером, секундоміром, будильником, світовим часом, люмінесцентною підсвіткою, крокоміром , а головне, КОМПАСОМ!
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкість 100%!
- Водонепроникність 5 АТM — можна мочити!
- Циферблат: цифровий
- Компас
- 3D-крокомір
- Підрахунок калорій
- Підрахунок пройденої відстані
- Секундомір
- Таймер
- Пам'ять
- Будильник
- LED подсветка
- Автоматичний календар
- Ремінець: високоякісний полімер.
- Скло: пластик, ударостійке.
- Режим роботи зі звуком і без.
- Формат часу 12/24.
- Кнопки захищені від випадкового натискання.
- Діаметр корпусу: 5,4 см
- Діаметр дисплея: 3,5 см
- Товщина корпусу: 2 см
- Довжина ремінця: 23 см
- Ширина ремінця: 2,2 см
- Вага: 70 г
- Тип батарейки: CR2032
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Лічильник калорій, Секундомір, Компас, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 569 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1356 green
569 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






