+380 (99) 771-43-37





Skmei 9181 чорний металевий чоловічий класичний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник SKMEI 9181
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація

Цього разу дизайнери моделі вирішили підійти до створення новинки досить творчо, змішування стилів класичного та водночас агресивного мілітарі стилю представлене в моделі — "SKMEI 9181" — аксесуар зі стовідсотково «чоловічим» характером! Як і в інших моделях марки, SKMEI 9181 викликає цікавість незвичайними деталями свого зовнішнього вигляду. Чого коштує металевий ремінець, виготовлений у незвичайному форм-факторі.
Особливості годинника SKMEI 9181
Захисне покриття корпусу
Завдяки цинковому напиленню корпус SKMEI 9181 захищений від корозії та інших механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара.
Ударостійке скло
Загартоване мінеральне скло Hardlex успішно протистоїть появі подряпин і тріщин.
Матеріал браслета
Браслет зі сплаву металів. Він щільно облягає зап'ястя й забезпечує надійну фіксацію годинника.
Надійність кріплення
Класична змінна застібка зі сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годинника. Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Задня кришка циферблата з неіржавкої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.

Дизайн
Стильний сучасний дизайн годинника чудово підійде під класичний діловий костюм, повсякденний одяг або навіть під військову форму.
Характеристики:
-
Стиль годинника: класика/мілітарі
-
Механізм годинника: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Виробник: SKMEI
-
Матеріал ремінця: спав металів
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Показ дати: так
-
Будильник: немає
-
Секундомір: так
-
Максимальна довжина браслета: 26 см
-
Діаметр циферблата: 50 мм
-
Висота циферблата: 15 мм
-
Ширина ремінця: 22 мм
-
Тип батарейки: SR626W
-
Стать: чоловіча
-
Гарантія: 6 місяців
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 94 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 729 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9181 black white Steel SP
729 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


