+380 (99) 771-43-37





Skmei 1508 зелений з чорним чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1508
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Сучасна мода стає все незвичнішою, але важливість і потреба аксесуарів у всі часи була й залишається незмінною. Годинник SKMEI 1508 — це лаконічна та чудова у своїй простоті модель. Просте керування функціями, надійні матеріали та чудова якість збирання забезпечать тривале та комфортне використання годинника.
Особливості годинника SKMEI 1508
Електронний механізм
Електронний механізм гарантує точність ходу годинника, а японська батарейка забезпечить довгу роботу без її заміни.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1508 виготовлений із композитних матеріалів із захисними властивостями. Завдяки їм внутрішній механізм годинника надійно захищений від пошкоджень, а сам корпус успішно протистоїть зношуванню. Екран годинника виготовлений із міцного пластику, який протистоїть появі подряпин та інших механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати, не замислюючись про збереження годинника. Механізм захищений задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений із гнучкого гіпоалергенного матеріалу та забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ястку. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годинника.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвітка
Яскрава електролюмінесцентна підсвітка допоможе власнику дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку та приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.
ФУНКЦИИ ЧАСОВ
Секундомір,таймер, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, другий час, рівний календар.
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Поликарбонат
Водонепроникність 5 атм
Скло Пластик
Колір корпусу Зелений
Розміри корпусу (ВхШ), мм 50х14
РЕМЕШОК
Матеріал ремінця Каучуковий
Застежка Класична
ГАБАРИТЫ
Діаметр 50 мм
Товщина 14 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 г |
| Висота | 14 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1508 green black SP
390 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний










