+380 (99) 771-43-37





Skmei 1828 чорний чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1828
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація

Годинник Skmei 1828 — це втілення істинно чоловічого, брутального дизайну наручних спортивних годинників, цифровий хронометр Skmei 1828 поза конкуренцією! Рублені, різкі форми корпусу, чорний колір, декор — хто наважиться кинути виклик цьому втіленню чоловічої бойової природи?
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1828 виготовлений із гіпоалергенного пластику. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу, навіть за найактивнішого використання.

Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений із гіпоалергенного поліуретану та надійно фіксується на зап'ястку. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годинника стає дуже комфортним. Механізм годинника захищений задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI. Остерігайтеся підробок!
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка на світлодіодному дисплеї дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.

Характеристики:
-
Стиль годинника: спорт
-
Колір годинника: чорний
-
Колір ремінця: чорний
-
Колір підсвітки: зелений
-
Матеріал ремінця: ABS пластик
-
Матеріал корпусу: сталь, пластик, прозорий акрил
-
Водостійкість: 5 АТМ
-
Показ дати: є
-
Будильник: є
-
Секундомір: є
-
Таймер: є
-
Максимальна довжина браслета: 23 см
-
Діаметр циферблата: 51 мм
-
Висота циферблата: 17 мм
-
Ширина ремінця: 22 мм
-
Вага без упаковки: 65 г.
-
Тип батарейки: CR2025
-
Стать: чоловіча
-
Гарантія: 6 міс
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 389 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1828 Black SP
389 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









