+380 (99) 771-43-37





Skmei 1688 зелений чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний годинник Skmei 1688
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація

Новинка від компанії SKMEI — наручний тактичний годинник моделі 1688 з комбінованим циферблатом (аналоговий суміщений з електронним). Міцний водозахищений корпус із полікарбонату (50 м, можна мити руки та плавати на мілководді, але не пірнати), нічна підсвітка, повний календар, будильник, секундомір, світовий час — набір функцій як для цієї цінової категорії вражає. Скло злегка втоплене в корпус для його захисту в разі випадкових ударів і падінь. Стрічний годинник можна налаштувати незалежно від електронних. У годиннику встановлений точний кварцовий японський механізм. Оформіть заявку на сайті, щоб купити тактичний годинник SKMEI 1688.
Особливості годинника 1688
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність ходу впродовж усього періоду експлуатації, а додатковий електронний циферблат буде дуже зручним у темну пору доби.

Матеріал корпусу
Корпус із якісного пластику підвищує ударостійкість аксесуара, а також надійно захищає механізм від пошкоджень під час удару. Підвищена міцність гарантує збереження SKMEI 1688 під час екстремального відпочинку, спорту та подорожей. Вони ідеально підійдуть спортсменам і шанувальникам активного відпочинку.
Протиударне скло
Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин і відколів.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з подвійною металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Якість матеріалів браслета
Браслет, виготовлений із силікону, забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ястку та має широкий діапазон регулювань.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Клас вологозахисту 5 АТМ.
Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Характеристики:
· Бренд: SKMEI
· Модель: 1688
· Тип: комбіновані, аналогові й електронні циферблати. Бічний циферблат, муляж.
· Механізм: кварцовий, японський
· Матеріал корпусу: пластик, сталь
· Функції: будильник, секундомір, показ дня тижня, дати, нічна підсвітка, світовий час
· Водостійкість корпусу: 5 АТМ
· Діаметр корпусу: 5,1 см
· Товщина корпусу: 2 см
· Діаметр циферблата: 3.8 см
· Вага годинника: 61 г
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Загальна довжина | 275 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Світовий час, Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1688 army green
489 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


