




Skmei 1618 коричневий чоловічий наручний годинник
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1618
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Годинник SKMEI 1618 — не тільки функціональний аксесуар, але й витончений елемент. Цікавий дизайн є відмітною рисою цієї моделі. Класичний коричневий колір матиме оригінальний вигляд не тільки з діловим костюмом, але й одягом стилю casual, а поєднання класичного та цифрового циферблата вигідно виділяє SKMEI 1618 серед різних аналогів.

Корпус:
Корпус моделі 1618 виготовлений зі сплавів металу. Завдяки своїм властивостям цей матеріал успішно протистоїть зношуванню в процесі тривалої експлуатації.

Ремінець:
Виготовлений із каучуку та приємний на дотик. Він щільно облягає зап'ястя й забезпечує надійну фіксацію.

Функції:
Великим плюсом цієї моделі є список додаткових функцій, це будильник, секундомір, таймер, підсвітка, 12/24 годинний пояс і водостійкість.

Підсвітка:
Світлодіодна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Комплект постачання:
Годинник
Інструкція (Англійська мова)
Визитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичний |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 102 г |
| Висота | 17 мм |
| Діаметр | 49 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618 black brown
899 ₴
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







