+380 (99) 771-43-37





Skmei 1894 чоловічий годинник чорний з чорним циферблатом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1894
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Надсилання на день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад чотири роки роботи.
• Активні ціни та відмінності
• Оперативна відправка товару і відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація.
SKMEI 1894 одна з найпопулярніших моделей годинників у даній ціновій категорії. Цей годинник відмінно підійде під будь-який стиль одягу. Якісні матеріали та оптимальний набір функцій гарантують зручність використання та тривалу експлуатацію.

Особливості годинника SKMEI 1894
Електронний механізм
Електронний механізм годинника гарантує точність часу впродовж усього періоду експлуатації, а японський механізм забезпечить тривалу роботу.
Матеріал для корпусу
Корпус моделі SKMEI 1894 виконаний із гіпоалергенного пластику. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу, навіть за найактивнішого використання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали та нержавіюча сталь, з яких виконано годинник, є чудовим захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати без зволікань.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений із гіпоалергенного поліуретану та надійно фіксується на зап'ястя. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годинника стає дуже комфортним. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI. Стережіться підробок!
Надійність міцнішості
Класичний подвійний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle із нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Завдяки електролюмінесцентному світлу на світлодіодовому дисплеї ви можете навіть побачити час у повній темряві. Достатньо натиснути на кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.
Великий функціонал
-
Секундомір
-
Відображення дати та дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Погодинний сигнал
-
Режим 12/24 г

ХАРАКТЕРИСТКИ:
- Удароміцність100%!
- Водонепроникність 5 АТM
- Циферблат: цифровий
- Механізм: кварцовий (Miyota, Японія)
- Секундомір
- Таймер
- Зелена підсвітка
- Автоматичний календар
- Ремінець: високоякісний полімер
- Скло: пластик
- Формат часу 12/24
- Діаметр корпуса: 4,8 см
- Товщина корпусу: 1,1 см
- Довжина ремінця: 24 см
- Ширина ремінця: 2,2 см
- Вага: 39 грам
Тип батарейки: CR2025
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція ( Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
- Ціна: 429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1894 black black
429 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний












