+380 (99) 771-43-37





Skmei 0990 resist чоловічий спортивний годинник чорний з зеленим
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 0990
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei Resist 0990
Skmei – бренд стильних годин, які володіють великою кількістю корисних функцій і мають відмінну якість зборки. Головна місія бренду - годинник повинні бути настільки надійними, щоб без проблем витримувати навантаження під водою до 3х метрів, мати ударостійкість і служити своєму господареві довгі роки.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребують щоденного заводі. Такі годинники надійніше, так як вони менш чутливі до ударів в порівнянні з механічними.
Корпус:
Захисний круглий корпус зроблений з полікарбонату. Годинник оснащені органічним, полікарбонатним склом, розбити яке набагато складніше, ніж звичайне. Водостійкість 5 АТМ, витримують навантаження і занурення у воду до 3 - х метрів.
Ремінець:
Ремінець виконаний в чорному кольорі з каучуку. Оснащений класичною застібкою.

Функції:
У годиннику, крім ключової функції показ часу, є безліч додаткових: будильник, підсвічування, секундомір, дата. Час показується на циферблаті і стрілками. Підсвічування особливо корисна при використанні годин при будь-якому освітленні і в будь-який час дня.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0990 green
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




