+380 (99) 771-43-37





Skmei 1608 чорний з білим дитячий наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1608
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Годинник SKMEI 1608 - втілював собою престиж, успіх, стиль, технічне диво. Міцний корпус захищає електронний циферблат. Каучукувий браслет надійно охоплює руку. Функціональний та стильний наручний годинник SKMEI 1608 – оригінальний подарунок для всіх.
Електронний механізм
Електронний механізм годинника Miyota гарантує точність ходу годинника протягом усього періоду експлуатації.
Надійні матеріали
Корпус SKMEI 1608 виконаний із міцного пластику, він захищає годинник від механічних пошкоджень у процесі довгого носіння,а також успішно протистоїть появі подряпин та тріщин.
Ремінець:
Ремінець виготовлений із каучуку та надійно фіксується на зап'ястя. Класичний замок-пряжка з металевою застібкою з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібування.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 5ATM
Підсвічування
Світлодіодне підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Достатньо натиснути на кнопку, і приємний колір освітить елементи циферблата. Ця модель має різні кольори підсвічування.
Основні функції
Секундомір
Відображення дати та дня тижня
Підсвічування
Будильник
Режим 12/24 год
Габаритні розміри:
Ширина: 39 ММ
Довжина: 43 ММ
Максимальний діаметр руки: 185 мм
Дані габарити підійдуть чоловікам з тонкою рукою, підліткам, дітям і жінкам. Що робить цю модель універсальною.
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1608 black SP
399 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний











