+380 (99) 771-43-37





Годинники чоловічі SKMEI 1637 зелені спортивні
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1637
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
SKMEI 1637 - це надійний і брутальний чоловічий аксесуар. Зовнішній вигляд годинника з великими масивними елементами вселяє впевненість в якості збірки і матеріалів. Циферблат з подвійним способом відображення часу (аналоговий і цифровий) зручний для використання. На стрілки нанесено люмінесцентне покриття, а цифровий екран оснащений LED підсвічуванням. Управління функціями відбувається з допомогою бічних кнопок. Довге натиснення на верхню праву кнопку запускає швидке обертання стрілок, це потрібно для налаштування аналогового циферблата.
Особливості годинника SKMEI 1637 - Зелений камуфляж
Матеріали
Корпус з поєднанням міцного ABS пластика і поліуретану підвищує міцність аксесуара, а також надійно захищає механізм від ушкоджень у разі падіння або удару. Матеріал, який захищає циферблат не помутніє і не потемніє навіть після декількох років використання.

Ремінець
Браслет, виготовлений з поліуретану, що забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ясті і має широкий діапазон регулювань. Класичний замок-пряжка з подвійною застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі утримує браслет на руці і оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Корпус годинника герметичний і витримує навантаження 5 АТМ. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесене на неї фірмове гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Підсвічування
Яскрава LED підсвітка дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку і цифровий екран підсвітить яскравим і приємним відтінком.
![]()

Основні функції
-
Секундомір
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
3 часу
-
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 78 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування стрілок, Будильник, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Зміщена |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 519 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1637 army green
519 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






