+380 (99) 771-43-37





Skmei 1265 чорний наручний годинник у вигляді браслета
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1265
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Стильний і модний годинник. Мінімалістичний дизайн ідеально підійде спортсменам та любителям активного відпочинку. Завдяки сучасним матеріалам розробникам вдалося зробити їх дуже легкими. Ви практично не відчуєте їх на зап'ясті.

Корпус:
Корпус, що відокремлюється від ремінця, зроблений з металу, а мінеральне скло екрану успішно протистоїть появі подряпин і тріщин. Спеціальна анатомічна форма корпусу забезпечує зручну фіксацію на зап'ясті.
Ремінець:
Тонкий ремінь із гнучкого каучуку акуратний дуже практичний та простий. Регулюється металевою застібкою з нержавіючого металу
Підсвічування:
Управління здійснюється за допомогою однієї кнопки. Підсвічування дозволяє дізнатися час і вдень і вночі, достатньо натиснути кнопку і світлодіоди запалають яскравим і приємним світлом.
Водостійкість:
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 3ATM
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійська мова)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 335 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1265 black
335 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





