+380 (99) 771-43-37





Skmei 1610 чорний наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1610
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 1610
Годинник SKMEI 1610 – класичний аксесуар, який підійде абсолютно під будь-який стиль, а також чудово доповнює як чоловічий, так і жіночий образ. Оптимальний набір функцій роблять годинник зручними для використання, і не перевантажують пристрій зайвою інформацією. Якщо Ви у пошуках стильного аксесуара, не перевантаженого величезною кількістю функцій, то SKMEI 1610, що Вам потрібно.
Особливості годин SKMEI 1610
Корпус
Квадратний корпус із міцного ABS пластику стильний та зручний. На циферблаті зібрані усі необхідні дані. Пластик підвищує міцність аксесуара, а також надійно захищає механізм від пошкоджень у разі падіння чи удару.

Надійність кріплення
Застібка - надійно утримує ремінець на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.

Підсвічування
Свідодіодне підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи.5 ATM
Основні функції
SKMEI 1610 мають класичним функціоналом:
-
Секундомір
-
Таймер
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Режим 12/24 год
-
2 Світовий час
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1610 black
380 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







