+380 (99) 771-43-37





Skmei 1554 чорний з чорним наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1554
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Годинник SKMEI 1554 - втілює собою престиж, успіх, технічне диво. Корпус з міцного ABS пластику захищає електронний циферблат. Функціональний та стильний наручний годинник SKMEI 1554 – оригінальний подарунок для всіх.

Електронний механізм
Електронний механізм годинника Miyota гарантує точність ходу годинника протягом усього періоду експлуатації.
Надійні матеріали
Корпус SKMEI 1554 виконаний із міцного ABS пластику, він захищає годинник від механічних пошкоджень у процесі довгого носіння та протистоїть появі подряпин та тріщин.
Надійність кріплення
Класичний замок із металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 5ATM
Підсвічування
Світодіодне підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблату.
Основні функції
Секундомір
Відображення дати та дня тижня
Підсвічування
Будильник
Режим 12/24 год
Таймер
Другий світовий час
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Загальна довжина | 280 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 379 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1554 black SP
379 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний










