+380 (99) 771-43-37





Skmei 1212 Чорний чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний годинник Skmei 1212
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
•Понад 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та правдива консультація
Наручний годинник SKMEI 1212 - це не тільки зручний гаджет для визначення часу, це також стильний повсякденний аксесуар. Носити такий годинник легко і зручно, він чудово підходить для щоденного використання. Практичні матеріали, легкий корпус та лаконічний дизайн – ось головні переваги моделі.

Особливості годинника SKMEI 1212
Електронний механізм
Електронний механізм годинника гарантує точність відображення часу протягом усього періоду експлуатації.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1212 виконаний із гіпоалергенного пластику. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу, навіть за найактивнішого використання.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 5 АТМ Задня кришка циферблату з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений із гіпоалергенного поліуретану та надійно фіксується на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годинника стає дуже комфортним.

Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle із нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Світлодіодне підсвічування на дисплеї дозволяє дізнатися час навіть у темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 359 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1212 black SP
359 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






