+380 (99) 771-43-37





Skmei 0993 чоловічий наручний годинник на браслеті сріблястий з чорним циферблатом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 0993
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Skmei 0993 класична модель, яка увібрала в себе, все найкраще що є в класичних годинниках. Масивний металевий корпус, подвійний циферблат та приємне підсвічування. Власник, цього годинника завжди буде привертати погляд перехожих.

Особливості годинника SKMEI 0993
Мінеральне скло
Мінеральне скло успішно протистоїть подряпинам та механічним пошкодженням.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годинника. Водостійкість: 3АТМ
Захисне покриття корпусу
Завдяки цинковому напиленню корпус SKMEI 0993 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість та довговічність аксесуара.
Надійна фіксація
Розкладний замок із подвійною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.

Підсвічування
Електролюмінесцентне підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний колір освітить елементи циферблату.

Японська якість
Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність ходу годинника.
Широкий функціонал
Функції:
2 часи
хронограф
будильник
дата, тиждень
EL підсвічування
годинник 12/24
водонстійкість: 3 АТМ
Характеристики:
Механізм годинника: кварцовий (Miyota, Японія)
Колір циферблату: чорний
Колір ремінця: сріблястий
Матеріал ремінця: сталь
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
Водостійкість: 3 АТМ
Відображення дати: є
Будильник: є
Секундомір: є
Максимальна довжина браслета: 22 см
Діаметр циферблату: 50 мм
Висота циферблату: 15 мм
Ширина ремінця:
Вага без упаковки:
Стать: Чоловіча
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійська мова)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 147 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 689 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0993 black SP
689 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







