+380 (99) 771-43-37





Skmei 1568 чоловічий чорний спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1568
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Круглий сучасний спортивний годинник Skmei 1568, з великим функціоналом, чудово підкреслить будь-який стиль. Надають чоловікам мужності та підкреслюють їх індивідуальність. Підходять під офісний, класичний та спортивний стиль.
Корпус:
Корпус моделі SKMEI 1568 виконаний із міцного пластику. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу, навіть за найактивнішого використання.
Ремінець:
Ремінець виготовлений із каучуку та надійно фіксується на зап'ясті. Класичний подвійний замок-пряжка з металевою застібкою з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання. А завдяки широкому діапазону регулювань ремінця використання годинника стає дуже зручним.
Функції:
Великою перевагою цієї моделі серед аналогів є великий функціонал: будильник, другий часовий пояс, секундомір, таймер, підсвічування, водостійкість, 12\24 часовий пояс.
Підсвічування:
Світлодіодне підсвічування дисплея дозволяє дізнатися час навіть у темряві. Один натиск на кнопку та екран освітлюється яскравим приємним світлом
Водостійкість:
Великим плюсом цієї моделі є водостійкість. Матеріали з яких зроблено годинник захищають механізм від вологи та пилу.Клас водозахисту 5ATM
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійська мова)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1568 black
379 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









