+380 (99) 771-43-37





Скринька для підзаводу годинника віндер, тайммувер для 1-ї години Чорна з червоним
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
•Понад 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та правдива консультація
Опис продукту
Скринька для підзаводу годинника віндер, тайммувер призначена для підзаводу механічного наручного годинника.
Загальновизнаним фактом є те, що механічний годинник працюватиме в повній справності довше, якщо його весь час тримати в робочому, заведеному стані. Для цього якраз і призначені шкатулки для підзаводу годинника.
Невибагливі у використанні скриньки для автопідзаводу всього за одну ніч забезпечать повний завод вашого годинника. Якщо у Вас кілька моделей годинників, то годинник, що не використовується в даний момент, Ви можете помістити в скриньку з автопідзаводом і вони будуть завжди в робочому стані.
Комплектація:
Блок живлення
Скринька для автопідзаводу годинника
Батарейки до комплекту не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Місткість | 1 шт. |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Кількість місць для підзаводу | 1 |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Відділення для зберігання прикрас | Ні |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 1 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: Box Black red
1 599 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







