+380 (99) 771-43-37





Skmei 1806 чорний з білим наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1806
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Годинник SKMEI 1806 - втілював собою престиж, успіх, стиль, технічне диво. Сталевий корпус та мінеральне скло захищають електронний циферблат. Сталевий браслет надійно охоплює руку. Функціональний та стильний наручний годинник SKMEI 1806 – оригінальний подарунок для всіх.
Електронний механізм
Електронний механізм годинника Miyota гарантує точність ходу годинника протягом усього періоду експлуатації.
Надійні матеріали
Корпус SKMEI 1806 виконаний із сталі, він захищає годинник від механічних пошкоджень у процесі довгого носіння. Мінеральне скло успішно протистоїть появі подряпин та тріщин.
Надійність кріплення
Застібка - розкладний замок (Hook buckle) надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 3ATM
Підсвічування
Електролюмінесцентне підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблату.
Основні функції
Секундомір
Відображення дати та дня тижня
Підсвічування
Будильник
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 76 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1806 black white SP
450 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







