+380 (99) 771-43-37





Skmei 1772 Чорний з білим циферблатом чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний годинник Skmei 1772
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
•Понад 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та правдива консультація
Наручний годинник SKMEI 1772 - це не тільки зручний гаджет для визначення часу, це також стильний повсякденний аксесуар. Носити такий годинник легко і зручно, він чудово підходить для щоденного використання. Практичні матеріали, легкий корпус та лаконічний дизайн – ось головні переваги моделі.

Особливості годинника SKMEI 1772
Електронний механізм
Електронний механізм годинника гарантує точність відображення часу протягом усього періоду експлуатації, а японський механізм забезпечить тривалу роботу.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1772 виконаний із гіпоалергенного пластику. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу, навіть за найактивнішого використання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 5 АТМ Задня кришка циферблату з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений із гіпоалергенного поліуретану та надійно фіксується на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годинника стає дуже комфортним.

Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle із нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.

Підсвічування
Світлодіодне підсвічування на дисплеї дозволяє дізнатися час навіть у темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.
Характеристики:
Стиль годинника: спорт
Колір годинника: чорний
Колір ремінця: чорний
Колір підсвічування: зелений
Матеріал ремінця: силікон
Матеріал корпусу: ABS пластик
Водостійкість: 5 АТМ
Відображення дати: є
Будильник: є
Секундомір: є
Діаметр циферблату: 4,8 см
Висота циферблату: 1,3 см
Ширина ремінця: 2,0 см
Вага без упаковки: 42г.
Тип батареї: CR2016
Стать: унісекс
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1772 black/white SP
399 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





