+380 (99) 771-43-37





Skmei 1451 синій дитячий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1451
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Всі діти наслідують батьків. Навчіть своїх дітей бути пунктуальним, спортивним, досягати поставленої мети. А в цьому Вам допоможуть наші спортивні годинники Skmei 1451. Яскравий дизайн, і повністю дорослий функціонал.
Матеріал корпусу
Годинник розрахований на активну дитину: їм не страшні падіння та удари. Корпус SKMEI 1574 виготовлений з ABS-пластику, що надійно захищає внутрішню начинку від механічних пошкоджень.
Браслет
Браслет надійно фіксується на зап'ясті за допомогою надійної застібки із нержавіючої сталі, схожої на пряжку від поясного ременя.
Широкий функціонал
Годинник SKMEI 1451 наділений такими функціями:
секундомір;
календар;
будильник;
підсвічування.
Підсвічування
Підсвічування дисплея допоможе дитині дізнатися точний час у темряві. Досить натиснути кнопку, і яскраве світло освітить елементи циферблата на кілька секунд.
Водонепроникність
Конструкція годинника герметична. Захистить годинник від вологи та пилу. Клас водозахисту 5АТМ.
⌚ Вони мають невеликий циферблат: 3,8 см і 1,4 см товщиною корпусу, що дозволить зручно носити годинник вашим діткам.
⌚ Водонепроникність становить 5 ATM.
⌚ Дуже вдала колірна гама, оскільки колір тільки підкреслює, цікавий дизайн наручного годинника.
⌚ Наявність будильника буде вчити дитину бути самостійною з самого ранку.
⌚ Також є секундомір.
⌚ Нічне яскраве підсвічування.
⌚ Дуже якісне зображення екрану.
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Дитячі |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
- Ціна: 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1451 blue
399 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







