+380 (99) 771-43-37





Годинники чоловічі SKMEI 1725 чорні
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1725
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Потужні і брутальні SKMEI 1725 виглядають масивно і сильно. Такий аксесуар буде чудово виглядати на чоловічій руці, надаючи образу мужності. Годинник повністю чорного кольору, лише світлі цифри та мітки злегка відтіняють циферблат на загальному тлі. В годинах поєднано два формату відображення часу - аналоговий та цифровий, це зручно для людей хто часто їздить у відрядження або спілкується з друзями або колегами проживають в інших годинних поясах.
Особливості годин SKMEI 1725
Ударостійке скло
Міцне мінеральне скло, з якого виготовлений захисний екран, успішно протистоїть механічним пошкодженням.
Матеріали корпусу
Корпус моделі виконаний з високоміцного ABS-пластика, завдяки чому SKMEI 1725 успішно протистоять зносу в процесі тривалої експлуатації. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. При цьому годинник будуть відмінно працювати, як і в день покупки.Клас водозахисту 5АТМ
Ремінець
Класичний замок-пряжка з подвійною металевою застібкою Tang Buckle утримує ремінець на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання. Браслет виготовлений з гіпоалергенних матеріалів, має широкий діапазон регулювання, що забезпечує надійну фіксацію на зап'ясті.

Підсвічування
LED підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Широкий функціонал
Годинник SKMEI 1725 володіють усіма необхідними функціями:
-
Подвійний циферблат
-
Таймер
-
Секундомір
-
Відображення дати
-
Відображення дня тижня
-
Будильник
-
Підсвічування
-
Режим 12/24

Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Бочкоподібна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 78 г |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
- Ціна: 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1725 black
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







