+380 (99) 771-43-37





Skmei 1579 light світлодіодні наручні годинники чорні
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1579
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
SKMEI 1579 з металевим браслетом - класичний аксесуар, оснащений мінімальним функціоналом. У цій моделі немає нічого зайвого, тільки самі необхідні для годин режими. Лаконічний дизайн робить SKMEI 1579 універсальними, придатними під будь-який стиль одягу.

Особливості годинника 1579 - Чорні
Надійний механізм
Цифровий механізм гарантує точність ходу годинника протягом всього періоду експлуатації.
Захисне покриття корпусу
Завдяки міцному корпусу виконаному з цинкового сплаву SKMEI 1579 захищений від механічних пошкоджень. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Механізм захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI.
Міцне скло
Мінеральне скло успішно протистоїть появі подряпин та сколів.

Браслет
Браслет, виготовлений із сталі, забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ясті. Розкладний замок із зручною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.

Простота та зручність використання
Управління здійснюється за допомогою однієї кнопки. Щоб побачити час, необхідно одноразово натиснути на неї. Щоб змінити дату або час, цю кнопку необхідно утримувати 2 секунди. SKMEI 1579 оснащені технологією збереження енергії. Якщо протягом 5 секунд жодних дій не вчиняється, екран автоматично йде в сплячий режим.
-
Основні функції
Час
Відображення дати
Підсвічування
-
Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талонБез коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати |
- Ціна: 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1579 black
489 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









