+380 (99) 771-43-37





Skmei 1762 Чоловічі спортивні наручні годинники чорні 10 ATM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1762
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Годинник SKMEI 1762 - еталон чоловічих годинників, вони брутальні і потужні. Масивний круглий циферблат діаметр якого 48 мм - відмінно виглядає на чоловічій руці. Вся інформація про дату, час і дні тижня відображається на головному циферблаті, щоб подивитися число не потрібно натискати кнопки і шукати функцію. Налаштування і управління іншими режимами здійснюються бічними кнопками. Годинник SKMEI 1762 - це аксесуар, який виглядає стильно і надійно, але при цьому досить економічний і практичний.

Особливості годинника SKMEI 1762 - Чорні
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність відображення часу протягом усього періоду експлуатації.
Матеріали
Корпус моделі SKMEI 1762 виконаний з ABS-пластика. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу, навіть при самому активному використанні. Варто окремо відзначити, не велику вагу годинника. Екран годинника виготовлений з прозорого і міцного пластику, вона менше схильна до появи подряпин і інших механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Завдяки якісним і надійним матеріалів аксесуар захищений від вологи і пилу. Механізм годинника закритий задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI. Клас водозахисту 10 АТМ.

Браслет
Браслет виготовлений з гіпоалергенного селикагеля. Класичний замок надійно кріпиться на зап'ясті. А завдяки пряжці Tang Buckle з нержавіючої сталі легко регулюється по довжині.

Підсвічування
LED підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи цифрового циферблата.
Широкий функціонал
-
Секундомір
-
Таймер
-
Відображення дати і дня тижня
-
LED підсвічування
-
Будильник
-
Таймер
-
Двозонне час
-
Режим 12/24 год

Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
- Ціна: 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1762 black
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







