+380 (99) 771-43-37



Біла подарункова коробка для годинника
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Біла подарункова коробка для годинника
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Наш Інтернет-магазин дає можливість придбати подарункову коробку для будь-яких видів годинників. Оскільки упаковка є дуже важливим елементом покупки, особливо коли йдеться про подарунок, а ще важливіше коли, цим подарунком є годинник. Тепер вам не потрібно ламати голову, як красиво зробити подарунок! Як презентабельно подарувати годинник друзям, коханим, та своєму керівнику!
У нашому Магазині коробка йде окремо, щоб люди не платили коли вона не потрібна.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 55 ₴
- Немає в наявності
- Код: Box white
55 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


