+380 (99) 771-43-37





Класичні чоловічі годинники Skmei (Скмей) 1124 чорні
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний класичний годинник Skmei 1124
•Відправка в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
•Понад 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та правдива консультація
Класика в кращих традиціях – це годинник SKMEI 1124. Модель стала справжнім бестселером серед чоловічої лінійки годинника від SKMEI. І все тому, що класика ніколи не виходить з моди. Справді складно уявити, що знайдеться випадок, де виразний і водночас лаконічний хронометр виявиться недоречним.

SKMEI 1124 втілює стиль та стриманість справжнього чоловіка, його вміння виявляти свою індивідуальність у деталях. Глибокий чорний колір дуже дорого і вишукано виглядає у поєднанні з хромованими елементами корпусу, і водночас поєднання таких контрастних кольорів і фактур з аристократичною витримкою натякає на неабияке почуття стилю власника годинника SKMEI 1124.
Ударостійке скло
Міцне мінеральне скло, з якого виготовлений захисний екран, успішно протистоїть подряпинам та механічним пошкодженням.
Матеріали корпусу
Завдяки цинковому напиленню корпус SKMEI 1124 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість та довговічність аксесуара. При акуратному використанні годинник довгі роки збереже свій зовнішній вигляд.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Задня кришка циферблату з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI.
Браслет
Класичний ремінець із замком-пряжкою та металевою застібкою Tang Buckle зі сталі надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібування. М'яка та приємна на дотик еко-шкіри не лише гармонійно доповнює дизайн моделі, але й забезпечує винятково зручне носіння та надійну фіксацію годинника на руці.

Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Бочкоподібна |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Загальна довжина | 273 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Ширина ремінця | 26 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 615 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1124 black SP
615 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





