+380 (99) 771-43-37





Skmei 1376 чорні дитячі годинники з машинкою
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1376
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Дитячі годинники з електронним циферблатом і рухомий машинкою на ньому статут улюбленим браслетиком вашої дитини. Браслет з безліччю отворів допоможе відрегулювати годинник під дитячу руку.
Годинник - це річ, яка допоможе дитині стати пунктуальним і цінувати час.
ОСОБЛИВОСТІ
Яскравий дизайн приверне увагу дитини до цього аксесуару. За опуклим склом знаходиться електронний циферблат, на якому постійно показано актуальне час. Щоб зробити годинник більш дитячим аксесуаром, на них закріпили машинку, яка рухається навколо циферблата. Якщо дитині доведеться сидіти з вами в черзі або займатися чимось нудним, ця машинка добре відволікає увагу. Навіть дорослі "залипають" на кілька хвилин, щоб покрутити цю машинку то в одну, то в іншу сторону.
-
Електронний циферблат, який допоможе навіть маленькій дитині орієнтуватися, який зараз година.
-
Регульований браслет з безліччю отворів.
-
Фіксатор для кінчика ремінця, щоб він не чіплявся за рукави сорочки.
-
Привабливий дизайн, орієнтований на дітей.
На відміну від деяких інших годин, на цих всього дві кнопки. З їх допомогою можна подивитися дату, секунди і налаштувати годинник з актуального часу.
Дитячі годинник не мають вологозахист. Тому в них не варто мити руки і бігати під дощем.
Годинник - це спосіб зробити дитину більш пунктуальним і відчуває час. Набагато простіше домовиться з ним, що він гуляє до 4 годин, а потім сідає за уроки, якщо весь час прогулянки у нього годинник на руці. Таким чином ви на березі домовляєтеся, що час уроків, а грі - годину або два. І коли дитині захочеться пограти довше, ви зможете запропонувати порахувати, скільки часу йде на уроки, щоб зрозуміти, як швидко він впорається і як скоро знову зможе взятися за іграшки.
Циферблат специально закрыт толстой линзой, чтобы защитить часы от ударов и механических повреждений, которые являются не редкостью для вещей, владельцами которых стали активные мальчишки.
ПРИМЕНЕНИЕ
Часы подойдут для использования в любых условиях кроме влажных. Поэтому не стоит брать их на море. Хотя вопрос спорный: что лучше взять на пляж - детский телефон или эти часы. Главное не подносить их к краю воды, где на них могут попасть брызги.
В обычной жизни детские часы подойдут для дома, для школы, для прогулки и конечно для праздника и просто праздничного настроения.
Подарите ребенку радость.
Характеристики:
Тип механізму: Електронний
Ремінець: Каучуковий
Циферблат: Цифровий
Формат часу: 12
Матеріал корпусу: Пластик
Функції годин: Години, Хвилини, Дата, Місяць,12
Ударостійкість 100%!
- довжина корпусу: 37 мм
- ширина корпусу : 32 мм
- довжина ремінця: 21 см
- ширина ремінця: 1,6 см
-Гарантія: 6 міс.
Комплект поставки:
-Годинник
-Гарантійний талон
-Візитка
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Дитячі |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 209 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1376 Black SP
209 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний



