+380 (99) 771-43-37





Skmei 1535 Dive чорні чоловічі спортивні годинник.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1535
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Спортивний хронометр Skmei 1535 припаде до смаку тим, хто завжди звик бути в центрі подій! Ранкова пробіжка, похід, екстремальні види спорту – в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації, Skmei гарантує надійність і точність. До спортивних моделей наручних годинників завжди пред'являються підвищені вимоги. Будьте впевнені у якості Skmei, незмінному навіть в екстремальних ситуаціях! Зручні та практичні, вони водонепроникні, забезпечені зручним пластиковим ремінцем і секундоміром для максимально точного визначення часу. Завдяки великому дисплею та зеленої світлодіодним підсвічуванні визначити поточний час легко і просто! Стильний хронометр Skmei 1025 працює від стандартного змінного елементу живлення, який легко придбати в будь-якому магазині. Ці годинники - ідеальний вибір для тих, хто не мислить свого життя без активності і постійного руху!
Особливості годин SKMEI 1535
Підсвічування
Світлодіодне підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Матеріали браслета
Браслет, виготовлений із гіпоалергенного пластику, забезпечує комфортне носіння на зап'ясті. За рахунок широкого діапазону регулювання, годинник SKMEI 1535 підійде будь-якому чоловікові.
Водонепроникність
Конструкція та матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Водонепроникність5 атм
Надійна фіксація
Класичний замок із металевою застібкою Tang Buckle надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.
Сучасний дизайн
Годинник SKMEI 1535 розроблений спеціально для людей, які ведуть спортивний спосіб життя. Захисне забарвлення припаде до смаку любителям стилю мілітарі. Задня кришка з нержавіючої сталі відмінно захищає механізм, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою оригінальних годинників SKMEI.
ФУНКЦІЇ ГОДИННИК
Функції
Секундомір, таймер, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць
Корпус
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Полікарбонат
Водонепроникність 5 атм
Скло Полікарбонатне
Колір корпусу чорний
Розміри корпусу (ВХШ), мм 15х50
РЕМІНЬ
Матеріал ремінця Каучуковий
Колір чорний
Застібка Класична
Гарантія
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 г |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
- Ціна: 379 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1535 black/black SP
379 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний











