+380 (99) 771-43-37





Skmei 9173 чорні жіночі класичні наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник SKMEI 9173
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 9173
Цей годинник створений для людей, які прагнуть бездоганно одягатися і носити тільки стильні аксесуари. Годинник даного бренду відрізняється надійністю та точністю. Унікальний високоточний кварцовий механізм потурбується про те, щоб його власник ніколи і нікуди не запізнювався.

Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребує щоденного заводу. Такий годинник надійніший, оскільки він менш чутливий до ударів у порівнянні з механічним.
Корпус:
Круглий, сталевий корпус виконаний в нестандартному стилі, з черепом і трояндою на циферблаті, більш тонкий корпус робить годинник особливо привабливим. Годинник оснащений мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом та логотипом бренду.

Браслет:
Браслет виготовлений із міцної нержавіючої сталі. Цей матеріал надійно захищає аксесуар від зовнішнього впливу. Магнітний замок надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.

ГАБАРИТИ
Діаметр 42 мм
Товщина 11 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9173 rose gold/black
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




