+380 (99) 771-43-37





Чоловічі класичні годинник Skmei 1581 prestige чорні з рожевим золотом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1581
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Надсилання в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Стриманість у деталях, незвичайне поєднання фактур та форм, все це видає у своєму власнику справжнього джентльмена зі своїм неповторним стилем та поглядом на світ новинка від SKMEI. Ви не залишитеся не поміченим ні на галасливій вечірці, ні на нараді в офісі з новим зухвалим хронометром SKMEI 1581. Суворе колірне рішення нового годинника, розповідає про свого власника як про людину стильну і прагне до нових відкриттів.

Удароміцне скло
Міцне мінеральне скло, з якого виготовлений захисний екран, успішно протистоїть подряпинам та механічним пошкодженням.
Матеріали корпусу
Завдяки цинковому напиленню корпус SKMEI 1581 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість та довговічність аксесуара. При акуратному використанні годинник довгі роки збереже свій зовнішній вигляд.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI.
Браслет
Браслет виготовлений зі сплаву металів і надійно фіксується на зап'ястя. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годинника стає дуже комфортним. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI. Стережіться підробок!

Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Зміщена |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1581 rose gold/black SP
549 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







