+380 (99) 771-43-37





Skmei 1167 Tactic Чорні з сріблястим чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1167
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
•Більше 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та правдива консультація
Мілітарі тематика щоразу асоціюється з "мужнім" напрямком у дизайні наручного годинника - нова військово-спортивна модель Skmei 1167 не змінила гарну традицію. Зухвалі, агресивні, стилізовані під армійський аксесуар, вони стануть чудовим придбанням, яке виділяє Вас з безликого натовпу!
Контур корпусу зроблений із сталі та пофарбований у сріблястий чорний колір. Екран циферблата, як і у всіх моделях Skmei, захищений пластиковим склом Hardlex Crystal. Ремінець виготовлений з високоякісного дихаючого полімеру і є продовженням моноліту корпусу годинника. Не варто забувати і про набір всіх необхідних атрибутів спортивного годинника: якісне яскраве LED підсвічування, календар, будильник, секундомір, ще годинний сигнал часу.

Особливості годинника SKMEI 1167
Удароміцне скло
Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин та сколів.
Матеріал корпусу
Корпус моделі виконаний з високоміцного пластику, завдяки чому SKMEI 1167 успішно протистоять зношуванню в процесі тривалої експлуатації. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI.

Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з подвійною металевою застібкою Tang Buckle утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.

Якісний матеріал браслета
Браслет виготовлений із гіпоалергенних матеріалів, має широкий діапазон регулювання, що забезпечує надійну фіксацію на зап'ясті.

Підсвічування
Електролюмінесцентне підсвічування дисплея дозволяє дізнатися час навіть у темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний зелений колір висвітлить елементи циферблата на кілька секунд.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Клас вологозахисту 5АТМ
Основні функції
Годинник SKMEI 1167 володіє всіма необхідними функціями:
Секундомір
Відображення дати та дня тижня
Підсвічування
Будильник
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 71 г |
| Висота | 18 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 379 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1167silver/black SP
379 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






