+380 (99) 771-43-37





Skmei 1427 зелені з компасом і барометром чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1427
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Надсилання в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Маючи у своєму розпорядженні чоловічий годинник Skmei 1427 з компасом, термометром, барометром, крокоміром, ви завжди зможете бути в курсі своєї активності протягом дня. Вони мають масу різних функцій, що точно сподобається кожному покупцю. Скмеї 1427 — найкращий вибір на кожен день. Ви завжди зможете знати температуру повітря та атмосферний тиск, ймовірність опадів, що напевно неодноразово знадобиться по життю.

Фукції
Висотомір, барометр і термометр унікальні функції, які має модель 1427, будуть корисні не тільки в екстремальних видах спорту, наприклад скелелазіння або стрибки з парашутом, а й у звичайному житті. Знання атмосферного тиску та температури допоможе підготуватися до змін у погоді та атмосфері.
Модель SKMEI 1427 оснащена функціями крокоміра та виміру дистанції. З їх допомогою Ви можете відстежувати пройдену відстань. Науково доведено, що для підтримки організму в тонусі та зменшення ризику розвитку різних захворювань у середньому необхідно проходити в день близько 10 000 кроків. Лічильник калорій аналізує інформацію про пройдені кроки, дистанції та розраховує спалені калорії.
Підсвічування
Електролюмінесцентне підсвічування дисплея дозволяє дізнатися час навіть у темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний зелений колір висвітлить елементи циферблата на кілька секунд.

Матеріали
Корпус SKMEI 1427 виконаний з міцного пластику, який захищає годинник від механічних пошкоджень в процесі тривалої експлуатації. Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин та сколів. Браслет, виготовлений з поліуретану, забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ястя і має широкий діапазон регулювань. Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle із нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібування.

Водозахист:
Годинник виконаний з матеріалу, що добре захищає від вологи. Клас водозахисту 3 ATM.
Якість матеріалів браслета
Корпус SKMEI 1427 виконаний з гіпоалергенних матеріалів, підвищує ударостійкість аксесуара та надійно захищає механізм від механічних пошкоджень. Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle із нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібування.

Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Лічильник калорій, Крокомір, Термометр, Компас |
| Функції дати календаря | Індикація року, Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1427 green
949 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





