+380 (99) 771-43-37





Skmei 9115 Profi коричневі з коричневим циферблатом чоловічі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний класичний годинник Skmei 9115
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Надсилання в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
•Більше 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та правдива консультація
Стримана елегантність та справжній аристократизм – перше, що впадає у вічі, коли ви бачите SKMEI 9115. Цей класичний хронометр символізує головні риси справжнього чоловічого характеру, не даючи жодного натяку на легковажність чи змішання стилів. Сувора окантовка, коричневий колір циферблату та ремінець коричного кольору з екошкіри, класичний форм-фактор - SKMEI 9115 створений для тих, хто вірний чоловічому кодексу честі!

Удароміцне скло
Міцне мінеральне скло, з якого виготовлений захисний екран, успішно протистоїть подряпинам та механічним пошкодженням.
Матеріали корпусу
Завдяки цинковому напиленню корпус SKMEI 9115 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість та довговічність аксесуара. При акуратному використанні годинник довгі роки збереже свій зовнішній вигляд.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI.
Браслет
Класичний ремінець із замком-пряжкою та металевою застібкою Tang Buckle зі сталі надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібування. М'яка та приємна на дотик еко-шкіра не тільки гармонійно доповнює дизайн моделі, але й забезпечує винятково зручне носіння та надійну фіксацію годинника на руці.

Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 235 |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 515 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9115 brown/brown
515 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


