+380 (99) 771-43-37





Skmei 1528 чорні жіночі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні жіночі годинники Skmei 1528
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Красиві наручний годинник – ознака успішності свого господаря. Класичний аксесуар підкреслює наявність почуття стилю і увагу навіть до дрібниць. SKMEI 1528 – це годинник розкішного, аристократичного відтінку, який підійде до ділового стилю одягу або до вечірньої сукні. Одягаючи цей аксесуар, ви відчуваєте себе впевненіше і привабливіше, SKMEI 1528 додають вашому образу маленьку, ледь помітну, але дуже значущу родзинку. З ними ваш образ буде завершеним.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребують щоденного заводі. Такі годинники надійніше, так як вони менш чутливі до ударів в порівнянні з механічними.
Корпус:
Круглий, сталевий корпус виконаний у строгому класичному стилі, більше того тонкий корпус робить годинник особливо привабливими. Годинник оснащені мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом і логотипом бренду.
Браслет
Браслет годинника виготовлений із сталі, закріплюються на зап'ясті з допомогою надійного розкладного замку з клямкою, оснащеного зручною системою фіксації, що не допускає випадкового розстібання.
Дизайн
У дизайні SKMEI 1528 вишуканого чорного кольору. Аксесуар виглядає розкішно і стильно. Модель SKMEI 1528 притягує погляди і робить свою господиню трішки яскравіше. На циферблаті немає нічого зайвого, тільки стрілки і невеликі мітки замість цифр. Стильний металевий браслет чудово доповнює дизайн аксесуара і зайвий раз підкреслює його лаконічність.

Прекрасний аксесуар для прекрасних дівчат!
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 г |
| Висота | 8 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1528 black
489 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






